RPO WM

Zakończenie robót budowlanych
opublikowano:
W dniu 24.04.2013 roku podpisano protokół końcowy z zakończenia robót budowlanych. W ten sposób po prawie dwóch latach zakończyły sie prace prowadzone w ramch II etapu projektu pt. Zdarzyło się kiedyś nad wodą - trasa turystyczna w radomskim skansenie.
więcej
Zakończenie II etapu programu inwestycyjnego - 30 marca 2013
opublikowano:
Ostateczne zakończenie wszelkich robót związanych z II etapem programu inwestycyjnego "Zdarzyło sie kiedyś nad wodą. Trasa turystyczna w radomskim skansenie" zostało przesunięte do dnia 30 marca 2013 r.
więcej
Budowa amfiteatru
opublikowano:
Obiekt ten posiadać będzie scenę o powierzchni 120 metrów kwadratowych, a cała widownia (blisko 400 miejsc) będzie znajdować się po dachem.
więcej
Prace przy zapleczu konserwatorskim
opublikowano:
Trwają roboty przy budowie zaplecza konserwatorskiego. Obecnie prowadzone są prace przy wykonywaniu wewnętrznych wylewek i tynków, a także przy obkładaniu północnej elewacji piaskowcem
więcej
Młyny, tartak, zagroda - koniec robót
opublikowano:
W dniu 6 czerwca 2012 r. zakończyły się roboty przy montażu zabytkowych obiektów w ramach II etapu programu inwestycyjnego.
więcej
Woda na młyn
opublikowano:
Przed wykonawca obiektów zabytkowych firmą Marbud trudny czas finalizacji inwestycji. Można powiedzieć, że roboty w tartaku z Molęd oraz chałupie z Solca wraz z okólnikiem w dużej części są już na ukończeniu.
więcej
Przedwiośnie na budowie
opublikowano:
Po silnych mrozach, które miały miejsce w lutym, na teren budowy powróciły ekipy budowlane. Prace przy budowie zaplecza konserwatorskiego oraz amfiteatru trwają już na dobre. Natomiast wykonawca obiektów zabytkowych skupia się obecnie na budowie urządzeń hydrotechnicznych, w tym montażu koła wodnego w młynie z Zajączkowa oraz turbiny wodnej, która napędzać będzie młyn z Zofiówki.
więcej
Archiwum
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa